Gezinscoaches

Annelies Van Vlaenderen

Annelies Van Vlaenderen

Annelies.vanvlaenderen@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Maaseik

Caroline Smeets

Caroline
Smeets

caroline.smeets@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Genk

Els Verstreken

Els
Verstreken

els.verstreken@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Hoeselt

Hanne Leyen

Hanne
Leyen

hanne.leyen@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Kinrooi

Kelly Luys

Kelly
Luys

kelly.luys@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Oudsbergen

Maxime Vissers

Maxime
Vissers

maxime.vissers@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Tongeren

Veronique Claes

Veronique
Claes

veronique.claes@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Genk

Wendy Reynders

Wendy
Reynders

wendy.reynders@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Bilzen

Wendy Leysen

Wendy
Leysen

wendy.leysen@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Lanaken

Wendy Tkacz

Wendy
Tkacz

wendy.tkacz@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Bree

Stefanie Engelen

Stefanie
Engelen

stefanie.engelen@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Tongeren

Lisa Mirisola

Lisa
Mirisola

lisa.mirisola@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Bree

Kurt Vandebosch

Kurt
Vandenbosch

kurt.vandebosch@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Riemst

Marijke Hendrikx

Marijke
Hendrikx

marijke.hendrikx@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Dilsen-Stokkem

Maud Plevoets

Maud
Plevoets

maud.plevoets@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente As

Busra Delibasi

Busra
Delibasi

busra.delibasi@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Maasmechelen

Nikki Verlackt

Nikki
Verlackt

nikki.verlackt@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Voeren en Herstappe

Niki Vandereyt

Niki
Vandereyt

niki.vandereyt@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Maasmechelen en Zutendaal

Joris Vos

Joris
Vos

joris.vos@plan-trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Zutendaal

Female

Liesbeth
Rymen

liesbeth.rymen@plan.trekkers.be

Aanspreekpunt voor
de gemeente Genk

Female

Iris
Wijman

iris.wijman@plan-trekkers.be

Medewerker
algemeen onthaal

Evelien Vanderaerden

Evelien
Vanderaerden

evelien.vanderaerden@plan-trekkers.be

Communicatie-verantwoordelijke

Schuiven naar boven